|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
|
Ja też uważam , że z Marco jest ciacho
I teraz mi się przypomniało. Miałam dopisać , że myślałam, że mamuśka zemdleje jak zobaczyła Marco
__________________
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|