|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
|
Mnie osobiście podobają się ostatnie dwa najbardziej
Tak jak pisałam gdzieś wcześniej, jednym podobają się pakerzy, inni wolą lekko umięśnionych Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko pluskaniu się w wodzie z takim ciastkiem Vipera no ja myślę, że nie zdradzisz Vincenta, bo byłby problem xD No i dzięki dziewczyny, za wszystkie komentarze ![]() EDIT: skoro tak wam się podobało, to macie jeszcze trzy fotki, bo mam dobry humor ![]() [img]http://i32.************/29zx9fk.jpg[/img] [img]http://i27.************/8yfgw2.jpg[/img] A tu zbliżenie oczu, bo pewnie nie wszyscy wiedzą jak wyglądają ![]() [img]http://i30.************/1pj6kh.jpg[/img] TO TYLE, WIĘCEJ NIE BĘDZIE NA RAZIE
__________________
Mój profil na WATTPAD
Ostatnio edytowane przez rudzielec : 09.07.2010 - 16:40 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Administrator
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,864
Reputacja: 15
|
Fajne zdjęcia ^^. Najbardziej podoba mi się trzecie i ostatnie
.Oby odcinek był w sobotę, bo od poniedziałku prawdopodobnie będę bez neta... Vipera: a co z Sirothem ?EDIT: Ładne ma te oczęta :.
__________________
![]() Ostatnio edytowane przez Libby : 09.07.2010 - 17:03 |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|