|
|
|
|
#1 |
|
Admin Emeryt
Admin Kumpel Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 4,025
Reputacja: 18
|
Kolor włosów jest bardzo rażący, psuje całą simkę- do brązowych oczu idealnie wpasowałaby się czekoladka
![]() Poza tym usta ją rozciągnięte, nos za szeroki w skrzydełkach i mostku (reakcja wiązana ).Ale oczy ma ładne
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|