|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 05.05.2009
Sk±d: Najmilsze miasto.
Wiek: 28
P³eæ: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
|
Sama nie wiem... Ja po prostu uwa¿am , ¿e ca³e Dziwnowo to taka podpucha "wersja dla ma³o ciekawskich".
Liv edit: zamykam. Dalsze dyskusje dot. Belli znajdziecie ju¿ w innym temacie. Ostrzegam - posty typu "przywróci³em Bellê kodem", "Bella jest w Dziwnowie" bêd± nagradzane warnami i usuwane.
__________________
Ostatnio edytowane przez Liv : 11.08.2010 - 20:37 |
|
|
|
|
|
![]() |
| U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci) | |
| Narzêdzia w±tku | |
| Wygl±d | |
|
|