|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 10.06.2009
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
|
Sądzę, że możesz wstawić fotkę trzecią i piątą. Chociaż wszystkie są słodkie
![]() Świetny bonusik, świetny Collin xD Collin coś mi przypomina Jareda Leto ![]() Jakoś tak mi się zdaję ![]() Edit: ale nie jestem pewna ;D Heh
__________________
Trololo ... =) Ostatnio edytowane przez Paulasia12 : 27.08.2010 - 15:14 |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|