|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
|
Biedny mały chłopczyk... jak Ty tak możesz...
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Długo mnie znowu nie było, więc najpierw witam wszystkich serdecznie
![]() Mało mam czasu na simy, ale ostatnio udało mi się trochę pograć. Nowe miasto ma w sobie jakiś urok, ale ponieważ z natury nie lubię dużych miast, to pewnie pogram w nim trochę i wrócę do Twinbrook. Znalazłam sobie w Bridgeport jakąś rodzinkę mieszkającą w wieżowcu. Od razu zrobiłam im mieszkanko na jakie zasługują simy imprezowe chcące zostać gwiazdami Jak znajdę czas to pokaże mieszkanie na forum, ale póki co zrobiłam "kilka" zdjęć nowego miasta.Oto zielona strona szarego miasta ... [IMG]http://i53.************/1ie7nb.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/w0l6y1.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.************/2jcxym8.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/amsadj.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/2jboaa8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.************/307sxtd.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/dlotwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.************/343tfno.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/108g5dz.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.************/2isv3vq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/2m9yt3.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/20i9f6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/1233wcj.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/35kms8h.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/1072cdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.************/n5pqo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/9hnrlv.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/vxf8nc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/2rm1cwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/2iqg01c.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/3ha55.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/167ld34.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.************/1zof3hj.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/2vce3av.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/2mpgbw1.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/2ynrrjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/novz89.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.************/4vmhl0.jpg[/IMG] Na zakończenie kilka zdjęć sima przytrzaśniętego drzwiami od windy. Uroczy widok ... [IMG]http://i53.************/2wn8haw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.************/11ipw0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/2hwzqr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.************/2wf2zo7.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.************/sosmio.jpg[/IMG]
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|