Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.01.2011, 15:47   #1
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego niektorzy mowia ze akcja TS3 dzieje sie wczesniej niz akcja TS i TS2?

Tak jest,ponieważ:
W The Sims 1 Mortimer Ćwir jest dorosłym a Kasandra dzieckiem.
W The Sims 2 jest akcja o 25 lat późniejsza niż w The Sims 1,ponieważ Mortimer jest już emerytem,a Kasandra dorosłą i sama ma dziecko.
W The Sims 3 akcja jest o 50 lat wcześniejsza niż w The Sims 2,ponieważ Mortimer i Bella są dziećmi,a Kasandry dłuuuugo jeszcze nie ma na świecie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2011, 10:45   #2
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego niektorzy mowia ze akcja TS3 dzieje sie wczesniej niz akcja TS i TS2?

Tak, ale chodzi o to, że mają komputery.
Założę się o Simsy, że jakby było tak rzeczywiście cofnięte i byłyby tam rzeczy charakterystyczne dla tamtych czasów, czyli : brak komputerów itd.
To większość by narzekała, że to bez sensu, że nie ma komputerów i są dziadowskie telewizory.
Z resztą ja sama bym narzekała.
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2011, 23:57   #3
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego niektorzy mowia ze akcja TS3 dzieje sie wczesniej niz akcja TS i TS2?

Cytat:
Napisał Natix Zobacz post
Tak, ale chodzi o to, że mają komputery.
Założę się o Simsy, że jakby było tak rzeczywiście cofnięte i byłyby tam rzeczy charakterystyczne dla tamtych czasów, czyli : brak komputerów itd.
To większość by narzekała, że to bez sensu, że nie ma komputerów i są dziadowskie telewizory.
Z resztą ja sama bym narzekała.
W roku 1985* były komputery, Tylko nie domowe**.

*:Sugerowany czas wydarzeń
**:Wielkie pudła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2011, 20:48   #4
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego niektorzy mowia ze akcja TS3 dzieje sie wczesniej niz akcja TS i TS2?

Cytat:
Napisał patryk916 Zobacz post
(...) ponieważ Mortimer jest już emerytem,a Kasandra dorosłą i sama ma dziecko.
Jeśli chodzi Ci o tego smarka w okularach, to nazywa się on Aleksander i nie jest dzieckiem Kasandry, ale jej młodszym bratem.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023