|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ufff.... Przebrnąłem prze rejestracje, ale do rzeczy. Mam pytanie związane z misją "Awans Dramatopisarza". (Jeśli ktoś nie pamięta tej misji, to polegała ona na konkursie Barda). Nie wiem jak napisać sztukę, bo w karczmie przy stole na górze można tylko komedie i dramat.
Help |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
No tak ale jeśli już napiszę komedie lub dramat zadanie nie jest zaliczone mimo wszystko - DZIWNE, ale dzięki za pomoc, właśnie lecę pokombinować
Ostatnio edytowane przez ŚredniwiecznySims : 14.04.2011 - 17:10 |
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
Może chodzi o napisanie sztuki z jakimiś konkretnymi motywami? Motywy zdobywa się poprzez interakcję Szukaj inspiracji. Znalezione motywy znajdziesz w wyposażeniu sima.
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|