|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 02.11.2010
Skąd: Gdzieś
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 349
Reputacja: 10
|
nie ma nowego miasta w Pokoleniach przecież twórcy jasno mówili że nie ma
__________________
Raz Dwa - Freddie już Cię ma Trzy Cztery - Zaraz w drzwi uderzy Pięć Sześć - Krzyż ze sobą nieś Siedem Osiem - Myśl o swoim losie Dziewięć Dziesięć - nie dla Ciebie sen |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
|
Możliwe, że było pokazane nowe miasto, ale dlatego, że ktoś tylko demonstrował ten dodatek
może grał w ściągniętym mieście z neta i pokazywał Pokolenia, bo faktycznie twórcy mówili, że nie będzie nowego miasta
__________________
By music to the heart ;* Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|