|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Liv - tylko jedna ma ciuchy z neta
![]() Co do fryzur to wszystkie z neta ![]() I o którą stronke chodzi ? Z tylu już ściągałam ![]() Najbardziej to w pamięci mi pozostała ta www.modthesims.info Zdjęcia zaraz zmienie by były w linkach. Master of Disaster - mam Gimp-a , ale jak na razie kompletnie nic nie potrafie na nim zrobić. Jedynie rozmazywać tym paluchem ![]() Co do ubrań to nigdy ni potrafię znaleźć ciekawych ![]() Zawsze jakieś byle jakie ![]() Ubrań z internetu mam baaardzo mało. Fryzur też wcale nie więcej
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
|
Zdjęcia w linkach? Błagam was. Zwyczajnie nie chce mi się na nie wchodzić. Chciałam Twoje simy skomentować, ale już mi się odechciało. Linki to coś, czego szczerze nie lubię w prezentacjach.
A Gimp jest paskudnie prosty w użyciu, zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar zdjęć. Robisz zrzut ekranu, wrzucasz do programu (na obraz 800x600), zmniejszasz warstwę, żeby pasowała i kończysz zabawę. Trudniejsze jest złapanie sima w odpowiedni kadr, żeby wyglądał jak trzeba. Ostatnio edytowane przez Aoi : 15.07.2011 - 16:25 |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|