|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
|
Pseudo przyjaciela?
What?! To niemożliwe...mam nadzieję, że ten tempiszcz Chris kłamie Czytając ten odcinek doświadczyłam więcej emocji niż w całym ostatnim tygodniu ![]() Bardzo mi się podobał...ciekawa jestem jaka będzie odpowiedz Ali mam nadzieję, że pozytywna ![]() A i zapomniałam dodać, że fotka na końcu jest interesująca ![]() Szczerze mówiąc Marco w innej fryzurze nie jest już taki przystojny
Ostatnio edytowane przez Silver : 18.07.2011 - 22:33 |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|