Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Podoba się wam wygląd forum?
Może być 131 48.70%
Nie podoba mi się 82 30.48%
Bardzo mi się podoba 56 20.82%
Głosujących: 269. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2011, 10:12   #1
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wygląd

Cytat:
Napisał theqatrick Zobacz post
Mam propozycję zmany layout'u na nieco bardziej nowoczesny.
Cena? Za darmo jest wiele w sieci również dla vBulletin, więc grafików czy płatnych szablonów nie trzeba.

Co wy na to? Mogę pomóc.
Chyba musisz się trochę jeszcze w CSS poduczyć Stworzenie stylu, czy layoutu wymaga bardzo dużo czasu (czasami nawet rok - konfigurowanie, zmiana kodu i ustawienia dla podcastów...)
A wgranie stylu - to mają każdy administratorzy/junior admini bo ta opcja jest dla każdego. Jeśli nie macie dostępu do FTP to przecież można wgrać z dysku.
Jak coś to ten styl mi się podoba: http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=126863
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2011, 10:47   #2
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wygląd

Nie zawsze można wgrać wszystko z dysku. Żeby styl działa stuprocentowo poprawnie - oczywiście w momencie, kiedy nie wyświetlają się obrazki - trzeba zerknąć na ścieżkę w miejscu, gdzie są braki i wrzucić do odpowiednich katalogów. Nie jest też powiedziane, że admini mają dostęp do ACP. Przecież można go okroić na własne potrzeby. Ponadto, żeby móc korzystać z treści zawartych na vb.org, trzeba posiadać konto, a aby konto było w pełni aktywowane, trzeba mieć licencję z vb.
__________________

Kobieta daje, żeby brać; mężczyzna bierze, by dawać - oto i cała różnica, zwana różnicą płci.
Snerta jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023