|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
|
Da się insimenatorem, ale jeśli chodzi o kody:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36292 Czyli wpisujesz boolpropa, klikasz na Sima z shiftem i ''Debug interaction -> Give Infuence Points''. Sim podobno dostaje 1 punkt reputacji. Ostatnio edytowane przez Fisia : 01.10.2011 - 16:28 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 09.06.2008
Skąd: A ty?
Płeć: Mężczyzna
Postów: 254
Reputacja: 10
|
To sprawdzę spis tych kodów boolpropa.
To "influce" to dodaje ta reputacje co jest używana w "nakłoń do", a mi chodzi o tą co dochodzi w Osiedlowym Życiu
__________________
[img]http://i30.************/4t3xbr.jpg[/img]
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|