|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.10.2009
Sk±d: Poznań
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
|
Dzisiaj zabrałam się wreszcie za grę w tym mie¶cie, bo wcze¶niej jako¶ wci±ż albo nie było komputera, albo czasu, albo ochoty.
Fakt, że sieć znajomo¶ci nie jest dopracowana, przeciętny dorosły Sim zna poza własn± rodzin± może ze dwie osoby i to jest duży minus. Mimo to nie narzekam, może dlatego, że zaczęłam grać ojcem z córk±-nastolatk± flirciar±, a nastolatków trochę tam jest, więc ma spory wybór chłopaków ![]() Miasto jest bardzo ładne. Parcele szału nie robi±, ale "natura" jest piękna. |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 go¶ci) | |
| Narzędzia w±tku | |
| Wygl±d | |
|
|