|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
|
Jej, fajnie. Tylko proszę,popracuj nad 'ą'- dużo przyjemniej czytałoby się, bez tych byków. I słodziak z psa,lubię go . : )
__________________
Just you and I.
|
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|