Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.12.2011, 21:00   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Biedny jelonek Daj mu trochę odpocząć od tej miłości Ja rzadko widuję je u siebie, na parceli moich Simów nigdy nie ich nie było, jedynie sporadycznie widuję je na mieście...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.12.2011, 21:06   #2
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

ja go codziennie wyszukuje na mapie
daje rzut na mape miasta i zawsze po jakims czasie miedzy drzewami malutki ciemny punkcik wypatrze. Zawsze alboto szop, albo dziki koń albo JELONEK : D
jak jelonek to radocha na maksa. I zawsze wyskakuje na droge i sobie skacze po ogrodkach. kocham go
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2011, 10:51   #3
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Biedny jelonek Daj mu trochę odpocząć od tej miłości Ja rzadko widuję je u siebie, na parceli moich Simów nigdy nie ich nie było, jedynie sporadycznie widuję je na mieście...
Moi simowe mieszkają na parceli, która znajduje się jako ostatnia na ulicy (za nią nie ma już żadnego domu) i jelenie przynajmniej raz dziennie przebiegają przez tę parcelę
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023