|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
|
Biedny jelonek
Daj mu trochę odpocząć od tej miłości Ja rzadko widuję je u siebie, na parceli moich Simów nigdy nie ich nie było, jedynie sporadycznie widuję je na mieście...
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
|
ja go codziennie wyszukuje na mapie
![]() daje rzut na mape miasta i zawsze po jakims czasie miedzy drzewami malutki ciemny punkcik wypatrze. Zawsze alboto szop, albo dziki koń albo JELONEK : D jak jelonek to radocha na maksa. I zawsze wyskakuje na droge i sobie skacze po ogrodkach. kocham go
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body. |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
Cytat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|