|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
|
Kupilam dzisiaj plytke ze zwierzakami
Zainstalowala sie bez problemow, gierka mi sie nie zawiesza, grafika zwierzakow jak na mnie jest swietna. Juz pierwszego dnia przyplatal sie do mnie bezpanska psina, pare dni pozniej kotek, szop, jelen i dziki kon. Wiec na pustke z generowanymi zwierzakami nie narzekam Stworzylam nowa rodzine, bo w starej (6 simow i 2 psy) sobie nie radzilam Wiec co dluzej pisac, jestem z zakupu bardzo szczesliwa
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
|
Ja akurat nie zwracam uwagi na jelonki. Zwykle moi Simowie mają ważniejsze sprawy, niż ganiać za jeleniem po całym mieście.
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
|
Cytat:
![]() To nowy dodatek to, że ktoś chciał sprawdzić co w nim dochodzi nie znaczy, że nic innego nie robi tylko biega za jeleniem
__________________
Siemanko.
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|