Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2011, 20:27   #1
Coldflowers
 
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Kupilam dzisiaj plytke ze zwierzakami Zainstalowala sie bez problemow, gierka mi sie nie zawiesza, grafika zwierzakow jak na mnie jest swietna. Juz pierwszego dnia przyplatal sie do mnie bezpanska psina, pare dni pozniej kotek, szop, jelen i dziki kon. Wiec na pustke z generowanymi zwierzakami nie narzekam Stworzylam nowa rodzine, bo w starej (6 simow i 2 psy) sobie nie radzilam Wiec co dluzej pisac, jestem z zakupu bardzo szczesliwa
Coldflowers jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.12.2011, 15:27   #2
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Ja akurat nie zwracam uwagi na jelonki. Zwykle moi Simowie mają ważniejsze sprawy, niż ganiać za jeleniem po całym mieście.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2011, 09:33   #3
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał SunnySimmy Zobacz post
Ja akurat nie zwracam uwagi na jelonki. Zwykle moi Simowie mają ważniejsze sprawy, niż ganiać za jeleniem po całym mieście.
Oh jej, jak ja i moi Simowie mogliśmy być tak głupi żeby sprawdzać co nowego jest w grze, przecież o wiele ciekawsze może być czytanie książki

To nowy dodatek to, że ktoś chciał sprawdzić co w nim dochodzi nie znaczy, że nic innego nie robi tylko biega za jeleniem
__________________
Siemanko.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2011, 11:44   #4
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał olanowiak Zobacz post
To nowy dodatek to, że ktoś chciał sprawdzić co w nim dochodzi nie znaczy, że nic innego nie robi tylko biega za jeleniem
Powtarzasz się...

A tak na marginesie czy ja coś mówiłąm na ten temat? Nie...
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023