|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
|
Malin: dodam jeszcze tylko od siebie, bo widzę, że źle przeczytałaś. Forma otwarta by pozostała. Nigdzie nie negowałam usunięcie pytań otwartych! Pytania zamknięte posłużyłyby jedynie przy pomiarze konkretnych rzeczy, czego pytanie otwarte jest pozbawione.
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
|
Nie widzę sensu wprowadzania pytań zamkniętych, bo nigdy nie są formułowane tak, by odpowiadały wszystkim użytkownikom. Zawsze znajdzie się ktoś, komu żadna z sugerowanych odpowiedzi nie będzie pasować. Pytania otwarte są bardziej szczegółowe i gdybym to ja była moderatorem, to dużo więcej o mojej pracy powiedziałaby mi jedna wypowiedź, niż milion problemowych pytań i do tego jeszcze wypowiedź z pytania otwartego, która byłaby albo dokładnie powtórzeniem poprzednich odpowiedzi, albo ich zanegowaniem (zależy od rodzaju pytania i osobistej oceny odpowiadających).
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|