|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To może ja ocenię.
Po pierwsze spodobała mi się bryła. Jest taka klasyczna, a zarazem wiejska. Fajnie, że wybudowałeś okna mansardowe. Za to duży plus. Mam za to zastrzeżenie do ogrodu. Tego od frontu domu i tego z tyłu. Wydaje się taki nie przemyślany i robiony na siłę ;/. Nie podoba mi sie to, że wszędzie widzę te białe hortensje. Mogłeś przełamać je jakąś inną rośliną. We wnętrzach trudno mówić o spójności. Każde pomieszczenie odbiega od siebie stylem, ale dodaje to prawdziwości temu domu. Oglądając zdjęcia mam świadomość, że taki dom naprawdę może gdzieś istnieć. Projekt wywarł na mnie dość pozytywne wrażenie. Mimo wielu zastrzeżeń ocenię na: 5/10. |
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 14
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
|
Ogólnie uważam bryły i wnętrza za swoją mocną stronę, w ogród nie zawsze uceluję z powodzeniem. Jeśli chodzi o różnorodność kwiatów to faktycznie jest ich mało, miały być pod kolor domu, a po ostatnim pojekcie nie chciałem przesadzać z ilością kolorów, więc zostałem tylko przy lawendzie i hortensjach.
![]() Pozdrawiam
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|