Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 13.07.2012, 09:45   #11
kaka123
 
Zarejestrowany: 17.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 138
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Wróżki kojarzą mi się z czymś, co może czarować i ma szpiczastą czapkę, różdżkę o kształcie gwiazdki etc.
Elfy... W sumie te latające cosie bardziej przypominają nordyckie alfy, niż te wszystkie z gier i książek. Już ludzie tak bardzo zdążyli przerobić tę rasę, że lepiej nie można.
Każdy widzi je inaczej. Przestań Karelku co stronę przypominać o tym jak wyglądają elfy w Twoim mniemaniu. Pierwotne wyobrażenie jest bliższe prawdy, bo teraźniejsze, to już wynik ludzkiej fantazji, której pomysły się już chyba wyczerpują.
Ktoś napisał, że tylko wiedźmy mogą czarować? Czemu nie mogli ich nazwać magami? Czarodziej, wiedźma... Co za nazwy. Nie wiem. Dla mnie wiedźma jest raczej złą postacią. Mogli bardziej udziwnić te "stwory". Ja bym powiedziała, że te wszystkie magiczne wróżki, czarodzieje i wiedźmy, to raczej zawody, czy profesje. Magii każdy osioł powinien móc się nauczyć.
kaka123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023