|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
Nadgoniłam
Odc. 7:To się porobiło! Biedna Alice! Dobrze, że chociaż może mieszkać w swoim starym domu. Ale dlaczego u tej małpy? Ta Rachel to wygląda na taką małą jędzę Namiesza jeszcze?Też mi się wydaje, że Alice spotka się z Isadorem. Może mu nawet wybaczy i da się wyciągnąć z jej obecnej sytuacji, odzyska dom i będą żyć długo i szczęśliwe ![]() Gladys coś bardzo szybko upiekła to ciasto, chyba, że Alice tak długo pokonywała drogę do biblioteki i z powrotem ![]() Co do kolorystyki, to chyba najbardziej do gustu przypadła mi ta z ostatniego odcinka, aczkolwiek, to rozmycie planu nie za bardzo mi się podoba. - Będzie tobą opiekować, nie bawić – powiedziała Alice, wznosząc oczy ku niebu. - zjadłeś "się". |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|