|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
|
Czekaj najpierw piszesz że tych rodzin nie ma a potem mówisz "gdybym straciła moje rodziny to chyba bym się załamała"
![]() a sprawdzałaś czy w folderach te rodziny i domy są zapisane? No i jak weszłaś do otoczenia to pokazało ci się jakbyś pierwszy raz tam wchodziła?
__________________
Majestatyczność
|
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|