|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 657
Reputacja: 10
|
Co do kolejnego odcinka - trochę to potrwa.
Zrezygnowałam z realizacji trzeciego sezonu, więc następny odcinek będzie ostatnim. Co za tym idzie, muszę wyjaśnić wszystkie wątki i jest to zadanie baaardzo mozolne. Ale dobra nasza - tekst tylko muszę poprawić i zrobić zdjęcia
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 903
Reputacja: 10
|
zawsze możesz podzielić ten ostatni odcinek na 2 części
(tak wiesz, żeby niczego nie pominąć )
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 969
Reputacja: 10
|
Cytat:
co prosze!!!??? |
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 465
Reputacja: 12
|
Cytat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|