|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
|
OOOO..Dobra jest ta Mandy, ale ten Micheal to gówniarz, nakopałabym mu. Niech się nie da! Niech.. weźmie sprawę!!! Kurde, umiesz pisać i robisz to świetnie. WIELKIE GRATULACJE!
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|