|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 30
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
|
Moim zdaniem prawie połowa artykułów w gazetce jest zbędna, nie ma nic wspólnego ani z forum, ani z grą. Po co mi wiedzieć o Czarnobylu, okej rozumiem mają być ciekawostki, tylko właściwie po co i tak większość użytkowników przewija ten post, zatrzymując swój wzrok jedynie na zdjęciach. Ponadto uważam że jak dobrze zepnie się poślady gazetkę w takiej postaci można przygotować w MAX. 3 tygodnie, a nie 2 miesiące. Z tego co mi się podobało : Jin. i jego m jak mieszkanie, oraz polecane dodatki. I to są chyba jedyne działy warte obejrzenia i przeczytania. Zawsze lubiłem czytać wywiady z użytkownikami forum, ale pytanie typu "Do jakiej szkoły teraz idziesz" jest śmieszne, po co mi wiedzieć gdzie teraz idzie x albo y. Zamiast tego wolałbym przeczytać wywiad z użytkownikiem który spędził tu dużo czasu, jakie są jego spostrzeżenia i wgl np Bjork, nie wiem czy był z nią wywiad, w każdym razie szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego.
__________________
And her mind aches And her heart breaks 'Cause she's silly |
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
|
Cytat:
__________________
|
|
|
|
|
|
#3 | |||
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Cytat:
![]() i nie, nie rozumiesz. Cytat:
pozdrawia uczen hardcorowego liceum zawalony nauka ; ) |
|||
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|