|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
|
Nie.. no weź! Przeinstaluj system! Bez twojego OJSG nic nie będzie zarąbiste!
Nie rób nam tegooo.. Możemy czekać, nawet długo ale nie przestawaj pisać historyjek! |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 11.04.2012
Skąd: Z Vaniliowej wioski
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
|
Nie, tylko nie to!
Nie rób nam tego, bo bede plakac
__________________
Vanilia
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|