|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
|
mozna zrobic przyjecie z prezentami, gdzie zapraszasz znajomych, przynoszą jedzenie, na środku pokoju pojawiają się prezenty i wszyscy po kolei je otwierają
prezenty są fajne, moja simka dostala stol szachowy (akurat ma ceche 'geniusz' i rozwijam logike, nie wiem, czy to ma zwiazek), z kolei sim papier toaletowy (no nie ucieszyl sie ;p) na pewno to bedzie mialo fajny klimat jak posciagasz jakies lampki, choinki i inne pierdoły.
__________________
[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img] |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|