|
|
|
|
#1 |
|
Supermoderator
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 3,269
Reputacja: 27
|
Za często używasz imion. Spróbuj czasem napisać: kobieta, matka, głowa domu, mąż.. Czasem wystarczy sam czasownik, np. powiedział(a), odrzekł(a) itp. Historia zapowiada się ciekawie, podoba mi się ta obsesja na punkcie gotowania
Co do wzmianki o śmierci rodziców, nie uważam tego za jakiś spoiler, czy coś, w końcu każdy sim kiedyś umrze. Za to traktuję to jako obietnicę, że będziesz w tym dziale tak długo, by słowo stało się faktem Z Shannon jest raczej oryginalna matka, każdy normalny rodzic, moim skromnym zdaniem, ucieszyłby się, że jego dziecko chce iść do roboty ![]() No i nie powiem, irytuje mnie trochę to imageschack.us pod zdjęciami.
__________________
Mam łopatę.
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
|
O,nowa historia no Forum,jak miło
![]() Nie wiem,co inni mają do Maxisowych simów,moim zdaniem cała rodzinka jest śliczna ! ![]() Oczywiście występują małe błędy,ale nie uważam się za najlepszą w pisaniu,więc nie poprawiam. Ale co każdy odcinek będzie lepiej ![]() Czekam na następną część ! :3
__________________
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|