|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 24.12.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
|
Witam, mam problem z grafika, dokladnie to nie mam jednej opcji w ustawieniach - wygladzanie krawedzi ;/ oczywiscie gra orginalna, wszystkie dodatki org. zainstalowane. Wczesniej jak mialam sama podstawe bez dodatkow do gry to nie bylo tego problemu. Prosze o pomoc, zalezy mi na tym zeby wszystko ladnie dzialalo ;(;p
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
|
Prawdę mówiąc nie wiem, od czego to zależy, ale u mnie opcja wygładzania pojawia się i znika
Jeśli nie masz tej opcji w grze, to poszukaj jej w ustawieniach swojej karty graficznej pod nazwą antyaliasing lub po prostu wygładzanie krawędzi. Ja u siebie znalazłam to właśnie w ustawieniach karty (w grze miałam tę opcję zacienioną, nieaktywną) i po włączeniu gry wszystko teraz ładnie wygląda. |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 24.12.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
|
Cytat:
jeszcze raz slicznie dziekuje, pozdrawiam!
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|