Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2012, 18:55   #1
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka moncia12

Wszystko zostało już powiedziane,są szybsi.
Większe zdjęcia,ściany i bd okej.
Misiaa12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2012, 18:20   #2
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinka moncia12

Fatalne zdjęcia. Ściągnij sobie program do robienia zrzutów ekranu z gry, najlepszy do tego jest Fraps. Stwórz jakąś historię, jakąkolwiek, nawet banalną, ale niech to będzie historyjka (w końcu to fotki z gry, nie fotostory), a nie losowe zdjęcia ze skakania na skakance czy tańczenia. Przede wszystkim przy robieniu zdjęć podnieś w górę ściany, bo przy oglądaniu nie wygląda to dobrze, nie widać, jak simy mieszkają, a niebo i okolica jakoś średnio mnie interesują. Rób jakieś zbliżenia postaci, domów, bo widok z daleka właściwie nic nie ukazuje, a jeszcze z niskimi ścianami to już w ogóle nie wiadomo, co to... I spytam tak z ciekawości, bo mnie to strasznie zastanawia - dobrze Ci się gra w tak ogromnych, pustych pomieszczeniach? Ja sobie nie wyobrażam tam funkcjonować prawdę mówiąc...
Trochę masz do poprawy, trzymam kciuki.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023