|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
|
No to teraz czekac na reakcje Faye
Nasz ulubieniec okazal sie wilkolaczkiem nioch nioch.....jestem ciekawa co bedzie dalej, a zdjecia przeboskie robisz, zwlaszcza Damiena i Faye razem ^^ A o zimie to nie wspomne ;D bo wtedy sa najsweetasniejsze xDczekam na neeexior odcinek |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|