|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 903
Reputacja: 10
|
haha...Damien "Call me maybe"
świetne zdjęcie ![]() i czy mi się wydaje, czy na pierwszych zdjęciach Faye ma ciemniejsze włosy... w każdym razie w bond jej lepiej ![]() ach... no i chyba mogę już powiedzieć, że uwielbiam ich ![]() i rozwaliło mnie jeszcze trzecie zdjęcie od końca
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|