Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.02.2013, 14:11   #1
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Teddy ze stali

Nie ma to jak nie przeczytać prologu( Avis jest zdolna, Avis jest ślepa) i radośnie przeczytać pierwszy odcinek, radośnie nie rozumiejąc, a raczej nie widząc( jak już było wspomniane, Avis jest ślepa) niuansów, takich jak fakt, że żona Teddy'ego jest duchem.
Twoja stara historia była ciekawa, a i ta się na taką zapowiada. Ładnie opisujesz, a chyba masz wyobraźnię, jeżeli o fabułę chodzi( chociaż ja wiem, że tamta dziewczyna szła z miodem do babci!). Więc... czekam. Czekam, gdyż jeszcze nie mam dokładnie pomysłu o czym będzie "Teddy ze stali", ale kiedy to odgadnę( a wiesz, że jestem w to dobra ) to się z Wami podzielę! Radośnie zresztą! Pytanie tylko czy to ma być obyczajówka, czy nie?
__________________
Avis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2013, 21:51   #2
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 14
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Teddy ze stali

Cytat:
Napisał Avis Zobacz post
Pytanie tylko czy to ma być obyczajówka, czy nie?
A tam obyczajówka Myrtuś się zabrała za romanse, to ja zrobię sobie operę mydlaną, a co!
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2013, 18:39   #3
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 619
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Teddy ze stali

Szkoda mi bylo tamtej twojej opowiesci, byla niezla. Teraz tez sie ciekawie zaczyna, motyw z bylym prezydentem jest bardzo intrygujacy, co taki czlowiek moze robic na emeryturze, na pewno nie chce sie dac odsunac na dalszy tor.

Oby pobyt u syna pomogl im we wzajemnych relacjach.
Mark bardzo przystojny i ma bardzo mila zone.

Mam nadzieję, że pojawiająca sie zona nie jest zapowiedzią choroby psychicznej u pana byłego polityka.

Czekam na next. Jak zwykle ciekawego odcinka.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023