|
|
#32 |
|
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 634
Reputacja: 10
|
Szkoda, że tak króciutko, no ale rozumiem, laptop w naprawie ;/
Dobrze, że już niedługo do Ciebie wróci ![]() Laxus jest uroczy, coś czuję, że Elena lubi go coraz bardziej. Czekam na odcinek ^^ |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|