|
|
|
|
#1 |
|
Moderator
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,546
Reputacja: 49
|
@up: w ostatniej chwili wstawiłaś, uff
![]() @Meryam: czyżbym została zaszczycona numerkiem 1? ![]() EDIT: miałam nie pisać tych cech, ale widzę, że coraz więcej osób dopisuje, to ja też napiszę ![]() Motyka - jest dobrym i odpowiedzialnym adminem (pisze też, że mam dobry gust muzyczny... no to on też pewnie ).Lubie - buduje ładne domy w TS3. Charionette - jest najlepszą moderatorką. Malin - lubię ją, pomogła mi w instalowaniu plików z netu do simsów. Apocalypsa - jest spoko ![]() Maqryll - nie kryje się ze swoim zdaniem... Meryam - robi ładne sygnatury. Mroczny Pan Skromności - jest skromny i mroczny, hahahah ![]() Rudzielec - była fajną moderatorką, pisze świetne opowiadania i tworzy pięknych simów. Kubuss - zawsze ma swoje zdanie i się z nim nie kryje, za to go lubię. Kędziorek - jest miła, lubi CSI ![]() Liv - wiele razy pomagała mi w problemach z grą, wie wszystko o TS2 ![]() Gingers - hmm... odpowiada na większość zarzutów od userów ![]() Libby - dobrze spełnia rolę moderatorki. Perplexite - robi ładne avatary.
__________________
![]() Ostatnio edytowane przez Diana : 03.07.2013 - 20:01 |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Archeolog Renesansu
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,469
Reputacja: 55
|
Owszem
![]() Motyka - trzeźwo patrzy na forum ![]() Lubie - przemilusi :3 Charionette - sumienna i bardzo miła Pani szefowa ![]() Malin - robi CUDOWNE simy ![]() Apocalypsa - umie postawić na swoim Maqryll - j/w, haha ![]() Meryam - (jestem tak zarąbista, że aż brak słów xD) Mroczny Pan Skromności - przezabawny ![]() Rudzielec - świetna pisarka ![]() Kubuss - mówi co myśli ![]() Kędziorek - racjonalna osoba ![]() Diana - bardzo fajnie się z nią gra w forumowe gry ![]() Liv - dociekliwa, spostrzegawcza, niezwykle inteligenta ![]() Gingers - bardzo dobry admin ![]() Libby - świetnie się z nią rozmawia ![]() Perplexite - BÓG AVATARÓW 333
__________________
Ostatnio edytowane przez Meryam : 03.07.2013 - 20:07 |
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
|
Motyka - fajny, pomocny z niego gość
![]() Lubie - słodki jak cukierek ![]() Charionette - bardzo miła, fajna dziewczyna :3 Malin - moja lepsza połowa ![]() Apocalypsa - wygadana dziewczyna ![]() Maqryll - synek! xD zawsze wyszczekany ![]() Meryam - robi niezłe gify ^_^ Mroczny Pan Skromności - sam mrok! :> Rudzielec - podobno jestem wrednym moherem xD Kubuss - lubię jego wypowiedzi ![]() Kędziorek - miła, trzeźwo myśląca ![]() Diana - fajna i ma świetną sygnaturę! ![]() Liv - dobra koleżanka, czekam na jej FS ![]() Gingers - taki mały szatan ale ma dużo cierpliwości ![]() Libby - nadal ją lubię, choć może tego nie widać... Perplexite - uprzejmy, fajny gość, robi niezłe avy ![]() @down: nie umiem się tak rozpisywać <wyje> T______T
__________________
Mój profil na WATTPAD
Ostatnio edytowane przez rudzielec : 03.07.2013 - 20:35 |
|
|
|
|
#4 | |
|
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
|
Motyka - chciałabym choć połowę z jego inteligencji.
Lubie - taka forumowa maskotka. Nie wiem, skąd takie wrażenie ![]() Charionette - prawdziwy miluch. Zdecydowanie zasłużyła na tę rangę. Malin - hmm... Apocalypsa - na wszystko ma gotową odpowiedź. Chciałabym tak. Maqryll - uroczy w swej naiwności Meryam - szczera do bólu, a to lubię Mroczny Pan Skromności - Mroczny, ale przesłodki. Jego obsesja na punkcie Buki mnie rozwala. Uwielbiam go ![]() Rudzielec - wulkan energii i szalonych pomysłów. Już nie wyobrażam sobie, gdyby jej nie było w moim życiu. Kto by mnie stawiał na nogi i rozmawiał ze mną przez fona po 8 godzin? 33Kubuss - od zawsze jestem fanką jego celnych komentarzy. Podoba mi się dobitność jego wypowiedzi i przede wszystkim szczerość - pisze to, co aktualnie myśli. Mistrz ciętej riposty. Kędziorek - oaza spokoju. Uwielbiam jej wypowiedzi, są takie... mądre. Diana - taki słodziak. Bardzo miła osoba. Liv - bez niej to forum chyba by nie istniało. Chodząca encyklopedia nt. TS2 i w dodatku mądra, przemiła osoba ![]() Gingers - bardzo podoba mi się jego nick naprawdę!Libby - bohaterka "Fantastycznej czwórki". Pała żądzą krwi Dantego, podobnie jak ja, więc za to wielki plus. Perplexite - kurczę, autentycznie nie wiem, kto to jest Podglądając posty innych stwierdzę więc, że robi fajne avatary ![]() edit: Cytat:
Ostatnio edytowane przez Malin : 03.07.2013 - 20:50 |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|