Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.07.2013, 19:49   #1
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,546
Reputacja: 49
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

@up: w ostatniej chwili wstawiłaś, uff
@Meryam: czyżbym została zaszczycona numerkiem 1?

EDIT: miałam nie pisać tych cech, ale widzę, że coraz więcej osób dopisuje, to ja też napiszę
Motyka - jest dobrym i odpowiedzialnym adminem (pisze też, że mam dobry gust muzyczny... no to on też pewnie ).
Lubie - buduje ładne domy w TS3.
Charionette - jest najlepszą moderatorką.
Malin - lubię ją, pomogła mi w instalowaniu plików z netu do simsów.
Apocalypsa - jest spoko
Maqryll - nie kryje się ze swoim zdaniem...
Meryam - robi ładne sygnatury.
Mroczny Pan Skromności - jest skromny i mroczny, hahahah
Rudzielec - była fajną moderatorką, pisze świetne opowiadania i tworzy pięknych simów.
Kubuss - zawsze ma swoje zdanie i się z nim nie kryje, za to go lubię.
Kędziorek - jest miła, lubi CSI
Liv - wiele razy pomagała mi w problemach z grą, wie wszystko o TS2
Gingers - hmm... odpowiada na większość zarzutów od userów
Libby - dobrze spełnia rolę moderatorki.
Perplexite - robi ładne avatary.
__________________

Ostatnio edytowane przez Diana : 03.07.2013 - 20:01
Diana jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.07.2013, 20:04   #2
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Avatar Meryam
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,469
Reputacja: 55
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
@Meryam: czyżbym została zaszczycona numerkiem 1?
Owszem

Motyka - trzeźwo patrzy na forum
Lubie - przemilusi :3
Charionette - sumienna i bardzo miła Pani szefowa
Malin - robi CUDOWNE simy
Apocalypsa - umie postawić na swoim
Maqryll - j/w, haha
Meryam - (jestem tak zarąbista, że aż brak słów xD)
Mroczny Pan Skromności - przezabawny
Rudzielec - świetna pisarka
Kubuss - mówi co myśli
Kędziorek - racjonalna osoba
Diana - bardzo fajnie się z nią gra w forumowe gry
Liv - dociekliwa, spostrzegawcza, niezwykle inteligenta
Gingers - bardzo dobry admin
Libby - świetnie się z nią rozmawia
Perplexite - BÓG AVATARÓW 333
__________________


Ostatnio edytowane przez Meryam : 03.07.2013 - 20:07
Meryam jest offline  
stare 03.07.2013, 20:30   #3
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Motyka - fajny, pomocny z niego gość
Lubie - słodki jak cukierek
Charionette - bardzo miła, fajna dziewczyna :3
Malin - moja lepsza połowa
Apocalypsa - wygadana dziewczyna
Maqryll - synek! xD zawsze wyszczekany
Meryam - robi niezłe gify ^_^
Mroczny Pan Skromności - sam mrok! :>
Rudzielec - podobno jestem wrednym moherem xD
Kubuss - lubię jego wypowiedzi
Kędziorek - miła, trzeźwo myśląca
Diana - fajna i ma świetną sygnaturę!
Liv - dobra koleżanka, czekam na jej FS
Gingers - taki mały szatan ale ma dużo cierpliwości
Libby - nadal ją lubię, choć może tego nie widać...
Perplexite - uprzejmy, fajny gość, robi niezłe avy


@down: nie umiem się tak rozpisywać <wyje> T______T
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 03.07.2013 - 20:35
rudzielec jest offline  
stare 03.07.2013, 20:31   #4
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Motyka - chciałabym choć połowę z jego inteligencji.
Lubie - taka forumowa maskotka. Nie wiem, skąd takie wrażenie
Charionette - prawdziwy miluch. Zdecydowanie zasłużyła na tę rangę.
Malin - hmm...
Apocalypsa - na wszystko ma gotową odpowiedź. Chciałabym tak.
Maqryll - uroczy w swej naiwności
Meryam - szczera do bólu, a to lubię
Mroczny Pan Skromności - Mroczny, ale przesłodki. Jego obsesja na punkcie Buki mnie rozwala. Uwielbiam go
Rudzielec - wulkan energii i szalonych pomysłów. Już nie wyobrażam sobie, gdyby jej nie było w moim życiu. Kto by mnie stawiał na nogi i rozmawiał ze mną przez fona po 8 godzin? 33
Kubuss - od zawsze jestem fanką jego celnych komentarzy. Podoba mi się dobitność jego wypowiedzi i przede wszystkim szczerość - pisze to, co aktualnie myśli. Mistrz ciętej riposty.
Kędziorek - oaza spokoju. Uwielbiam jej wypowiedzi, są takie... mądre.
Diana - taki słodziak. Bardzo miła osoba.
Liv - bez niej to forum chyba by nie istniało. Chodząca encyklopedia nt. TS2 i w dodatku mądra, przemiła osoba
Gingers - bardzo podoba mi się jego nick naprawdę!
Libby - bohaterka "Fantastycznej czwórki". Pała żądzą krwi Dantego, podobnie jak ja, więc za to wielki plus.
Perplexite - kurczę, autentycznie nie wiem, kto to jest Podglądając posty innych stwierdzę więc, że robi fajne avatary

edit:
Cytat:
Napisał Rudi
@down: nie umiem się tak rozpisywać <wyje> T______T
... napisała mistrzyni fotostory xDDDD

Ostatnio edytowane przez Malin : 03.07.2013 - 20:50
Malin jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023