|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
|
dobra, umiem grać bez kodów
Ale tak właściwie wszystko zależy od rodzinki, którą gram i czy chcę im kupować dobry dom, bo jak np. gram pięcioosobową rodzinką w budzie dla dwóch osób to to chyba logiczne, że wpiszę motherlode ale staram się bez kodów
|
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|