|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest najlepszy wiek u simów? | |||
| Bobas |
|
42 | 5.62% |
| Dziecko |
|
20 | 2.68% |
| Nastolatek |
|
281 | 37.62% |
| Dorosły |
|
378 | 50.60% |
| Staruszek |
|
11 | 1.47% |
| Młody dorosły |
|
15 | 2.01% |
| Głosujących: 747. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
![]() |
|
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#331 |
|
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
|
Ja najbardziej lubię nastolatków i dorosłych
Bo nastolatki mogą się wymykać z domu, mieć sympatię (szkoda że w wieku dorosłego nie ma czegoś takiego jak dziewczyna/chłopak, tylko od razu zaręczyny i ślub ), obściskiwać się w szafie z OŻ, mieszkać sami w domu, jak rodzice umrą... Z wrażenia większość zapomniałam A dorośli mogą remontować samochody, lepić garnki (zresztą nastolatki chyba też...) Mogą mieć dzieci, fajną pracę, pomagać w odrabianiu lekcji, być w Klubie Ogrodników i mają wiele więcej opcji niż każda inna grupa wiekowa Najgorzej to emeryci. Może byliby fajni, gdyby nie mieli zmarszczek i się nie garbili xD. Jak dotąd w moim drzewie mam tylko 2 emerytki (samotne matki, emeryci mężczyźni to kompletna tragedia). No i ewentualnie dziecko, bo fajnie rysuje przy takiej zabawce, i może piec babeczki Mogą normalnie rozmawiać, bawić się z innymi simami, pływać i w ogóle :p
|
|
|
|
|
|
|
|
#332 |
|
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
|
Myślę,że wiek dorosłego jest najlepszy w Sims 2,chyba najlepsze możliwości.Ale pozostałe grupy wiekowe też są bardzo ciekawe. ;-)
|
|
|
|
|
|
#333 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
|
Hm... Sama nie wiem. Niemowlęta troche nudne, ale czasem dajne, tylko, że nic nie robią, tylko śpią, srają i żrą
Ale potem jest małe dziecko, któremu nie chce mi się uczyć um. podstawowy (łażenie, ględzenie i kibelek ). Potem jest dziecko... Lubię tą grupę, bo można bawić się na placu zabaw i być huśtanym, ale odrabianie lekcji to strata czasu. Nastolatki są fajne, bo to mój wiek, ale nie mogą zakłądać rodziny... Staruszkowie torchę nudi, a dorośli THE BEST!Tyle z mojej strony. Papa
|
|
|
|
|
|
#334 |
|
Zarejestrowany: 01.01.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
|
Najbardziej lubię grać dorosłymi Simami, nie muszą przynajmniej odrabiać lekcji ; )
|
|
|
|
|
|
#335 |
|
Archeolog Renesansu
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,378
Reputacja: 51
|
Dorosły, największe pole manewru, poza tym przy innych grupach wiekowych wkurza mnie niesamowicie czoło simów, robi się albo za niskie albo za wysokie :<
__________________
|
|
|
|
|
|
#336 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To zależy, pod jakim kątek patrzeć. Każdy wiek u sima ma swoje wady i zalety... Bobasy i małe dzieci są urocze. Śmieję się jak głupia do monitora, kiedy je widzę.
Za dziećmi w wieku szkolnym jakoś faktycznie nie przepadam, nie wiem czemu. Moimi ulubionymi są - podobnie jak większości - nastolatki i dorośli. Najbardziej to chyba lubię nastolatków, bo są podobni do mnie, mogą przeżywać swoje pierwsze rozterki miłosne itd. A dorosłych lubię, ponieważ mogą robić najwięcej. Najlepsi są młodzi dorośli, zdecydowanie! Zostali jeszcze emeryci - oni to jak bądź. Szczerze mówiąc, nigdy się o nich nie troszczyłam. Żyli. I tyle.
|
|
|
|
#337 |
|
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
|
Ja lubię Emerytów są fajni i przydatni ma się, kto wnukami opiekować
, Młodzi dorośli sa fajni mąga sobie poszaleć na studiach, dorośli też są fajni, Nastolatki i dzieci w wieku szkolnym też, zwłaszcza nastolatki są fajne bo mogą pomagać rodzicom w porwadzeniu przedsiębiorstwa domowego i zajmować się młodszym rodzeństwem.
__________________
http://mypage.thesims3.com/mypage/simunia12 |
|
|
|
|
|
#338 |
|
Moderator
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,452
Reputacja: 48
|
Ja najbardziej lubię nastolatków i dorosłych. Młodzi dorośli też pewnie są fajni, ale nie mam "Na studiach"
![]() Tak jak inni pisali - dorośli są fajni, mają najwięcej możliwości. Nastolatkowie też mają fajne opcje, np. wymykanie się z domu.
__________________
![]() |
|
|
|
|
|
#339 |
|
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 348
Reputacja: 10
|
Ja uwielbiam grać nastolatkami. Pierwsze miłości, pocałunki. Ach.. i te nocne wymykanie się z domu
.
|
|
|
|
![]() |
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|