|
|
|
|
#1 | |
|
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
|
Cytat:
Jedynka i dwójka mi się po jakimś czasie nudziły, często zmieniałam aktywne rodziny, żeby trochę tą monotonię rozbić. Jako że w 1 i 2 grałam na słabych kompach, więc nie wychodziłam Simami z domu. Wyobraźcie sobie jakie to było monotonne... Rano pobudka, śniadanie, toaleta, praca lub siedzenie w domu, wieczorem kolacja i spać. I tak w kółko, dzień po dniu. Wiecie, jak się czeka 20 minut w dwie strony, żeby Sim przeszedł przez ulicę do sklepu i wrócił do domu, to się nie chce tego robić zbyt często. Ja nawet kupowałam ubrania dla nieistniejących jeszcze dzieciaków, na wszystkie "stadia rozwoju". W trójce jednego dnia idę Simami na plażę, innego pływają na nartach wodnych, następnego jeżdżą konno, chodzą na festyny z okazji zmian pór roku, zawsze, niezmiennie coś się dzieje.Heh... Wiem, to jest dział czwórki, ale niezbyt się da komentować czwórkę, nie porównując jej z poprzedniczkami, chyba, że nie zna się poprzedniczek Rozumiem, że wielu z wytęsknieniem oczekuje czwórki, tak jak ja kiedyś trójki. Ja w każdym razie nie mogłabym się przyzwyczaić do tej dziecinnej graficzki czwóreczki, no i do braku CASta...
Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 24.09.2013 - 11:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
|
Hm.....
anie chyba nie grałaś w dwójkę długo. Było tam przecież tyle samo dodatków co do TS3. Moje simy sie nie nudzą i ja z nimi też nie. Ale zdecydowanie ta gra potrzebuje liftingu. Otwartego otoczenia właśnie. Tego oczekuję po TS4. Otwarte otoczenie jest a must. No i tego że simy są ładne. Czy takie też będą w grze? Mam głęboką nadzieję. Obczytałam sie troche po forach i sporo ludzi uważa TS3 za nieporozumienie i łączy wielkie nadzieje z czwórką. Z tego co widziałam grafika mi odpowiada. I to że jest kilka wersji danego ubrania do wyboru( kolor ewntualnie faktura?). CASt zawsze mnie przytłaczał. to była zabawa sama w sobie. Taka sztuka dla sztuki. Nawet w TS2 przy mnóstwie dodatków ściagniętych z różnych stron i tak z reguły używam tych samych bo mi szkoda na te niuanse czasu. Ja lubie grac rodzinami, tworzyc pokolenia i bawić sie w Mendla. A tego ostatniego prawie w TS3 nie było. Jak to bedzie teraz... trzymam kciuki.
__________________
Live long and prosper |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
|
To nie zależało od dodatków tylko od ogólnego kształtu gry. Czy masz dodatek czy nie, i tak masz w dwójce ekrany ładowania. W którymś dodatku np. doszła opcja chodzenia pieszo do miasta, bez taksówki czy samochodu, ale ekran ładowania i tak Cię czeka... nawet jeśli miejsce do którego idziesz jest... przez ulicę. Co do CASta, to większość graczy w trójkę po prostu go kocha i dla takich osób zabranie tego w czwórce to jest gigantyczny krok, wręcz skok w tył.
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Cytat:
Ja bardzo lubię to narzędzie, bo daje ogromne możliwości. Ostatnio jednak coraz mniej z tego korzystam, ponieważ gdy je uruchamiam, gra strasznie mi się zacina i przenoszenie kolorów z obiektu na obiekt wymaga ogromnych zapasów cierpliwości. Być może właśnie dlatego brak kreatora stylu w czwórce nie robi na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Przypominam sobie również, że w The Sims 2 radziłam sobie doskonale bez kreatora stylu i pamiętam, że stworzenie simom ładnego wnętrza wymagało więcej wysiłku, co postrzegam jako plus. I właśnie teraz w ten sposób myślę o The Sims 4 bez kreatora stylu. Urządzanie czwórkowych wnętrz będzie wyzwaniem ![]() Oczywiście pamiętam również, jak pobierałam re-kolory maxisowych obiektów (już pod koniec serii), ale wolę patrzeć pozytywnie na nową odsłonę gry ![]() Liczę również na to, że brak kreatora stylu zostanie nam jakoś wynagrodzony. Jeśli chodzi o The Sims 4 martwi mnie jedynie ta opcja z połączeniem internetowym. Czy jeśli kupię wersję pudełkową gry to także będę musiała ją instalować na komputerze z dostępem do internetu? Czy dotyczy to tylko elektronicznej wersji gry? Wiadomo już coś konkretnego na ten temat?
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|