|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 255
Reputacja: 11
|
Irbis ustawiłam na swojej parceli domowej ten specjalny podjazd i na nim pierwsze z brzegu auto, moją Simkę postawiłam za kasą ale czekałam i czekałam, żaden Sim nie przyszedł... później zaprosiłam kilku znajomych tej Simki i zaczęli oni podchodzić, oglądać samochód i kupowali
![]() Nie wiem jak to jest ze sprzedażą innych, mniejszych obiektów bo sprawdzałam to tak na szybko ale salon samochodowy można spokojnie otworzyć
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|