Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.10.2013, 11:12   #1
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

tak jak większość - chciałabym więcej miast do zwiedzania. moje typy:
- Neapol. Włoskie miasto, mimo wszechobecnych śmieci i mafii jest naprawdę piękne. Niedaleko Neapolu są Pompeje, więc autorzy mogliby tam je "wcisnąć" do zwiedzania. I w tle Wezuwiusz :3 http://www.lotniska.info/gfx/galeria...2/neapol1-.jpg
Albo chociaż coś na styl Monte Vista. Mam kota na punkcie Włoch, więc takie otoczenie wakacyjne byłoby dla mnie idealne.
- Meksyk (jakiekolwiek miasto) - główną atrakcją do zwiedzania mogłyby być pozostałości kultury Majów. Meksykańskie jedzenie, Mariachi, plaże na styl Cancun :3
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.11.2013, 11:49   #2
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 255
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

W Wymarzonych Podróżach brakowało mi tak jak większości wypoczynku dla Simów. Badanie grobowców jest fajne ale przecież nie każdy Sim jest poszukiwaczem przygód i będzie miał ochotę na przechadzki podziemnymi korytarzami, ganianie się z mumią czy rozbrajanie niebezpiecznych pułapek. Bardzo brakowało mi też możliwości pływania kiedy miałam tylko ten dodatek (pływanie doszło dopiero z CPR i też z którąś aktualizacją o ile dobrze pamiętam)
Na szczęście doszły nowe możliwości a przy użyciu modu podróżować można też do innych, typowo wakacyjnych otoczeń
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023