|
|
|
|
#1 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Cytat:
Każdy gra inaczej i czego innego oczekuje od gry. Ja nie chcę żeby gra była łatwa, lubię się pomęczyć, lubię wykonywać zadania żeby coś odkryć i szukać sposobu na osiągnięcie simowego celu ![]() Przypomniało mi się, jak na początku zapowiedzi o TS4 była mowa o możliwości dodawania punktów umiejętności w trybie tworzenia. Czy zauważył ktoś gdzieś, żeby ta informacja się potwierdziła? Byłabym bardzo zadowolona, gdyby tak było, bo to trochę głupie, że sim staruszek dopiero co uczy się gotować. W trójce często gram istniejącymi już rodzinami i normą jest, że nawet staruszkowie nie mają żadnych umiejętności. Dobrze by było, żeby i to poprawili.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 Ostatnio edytowane przez Irbis : 16.06.2014 - 07:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 18.09.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 11
Reputacja: 10
|
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Supermoderator
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 3,269
Reputacja: 27
|
Cytat:
Ewentualnie mogą zrobić jakiś tam poradnik (rany, poradnik do simsów, do czego to dosżło ) i tam będą te wszystkie rzeczy jak np. rodzaj przynęty do każdej ryby i inne takie. Kto zajrzy ten zajrzy, a kto nie - da się zaskoczyć
__________________
Mam łopatę.
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|