Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2014, 21:10   #3101
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,269
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

U mnie w niecałe 10 minut. Modeluje się fajnie, dwóch simów już mam zrobionych i nawet widać, że są różnej płci
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2014, 21:11   #3102
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

U mnie pobierało się dosyć krótko, pewnie ze 20 minut. Możliwe, że dużo ludzi się na to Demo rzuciło i stąd taki problem z transferem, popołudniu ludzie wracają z pracy\szkoły i siadają przed kompem... Ja pobierałam w południe, więc szybko poszło.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 21:24   #3103
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Pewnie macie rację. Jeśli Wam pobrało się tak szybko, a u mnie po dwóch czy trzech godzinach znowu jest 31%, to sobie dzisiaj daruję i pobiorę jutro bladym świtem, gdy wszyscy będą jeszcze spali Gdybym akurat nie pracowała przy komputerze już dawno bym to wyłączyła, bo to cofanie się pobierania jest irytujące.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 21:27   #3104
Marcysia
 
Avatar Marcysia
 
Zarejestrowany: 14.12.2013
Skąd: Z trzy tysiące-któregoś tam
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

A mnie jeszcze się pobiera 94%
__________________
Marcysia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 23:09   #3105
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Demo pobrane, zagrane, ocenione.
Ktoś wyżej starał się stworzyć siebie, chyba Liv i nie wyszło. Od dziś też nie potrafię stworzyć siebie w simsach. :C
No ale do rzeczy. Zamysł całego łapania był świetny, rewolucja. Wykonanie jak na EA jeżeli chodzi o modelowanie ciała - świetnie. Ale poczułam się strasznie oszukana jeżeli chodzi o modelowanie twarzy. Albo ja nie potrafię tworzyć, albo jest tutaj mniej do ruszania niż w TS2. Zrozumiałam to, gdy chciałam zrobić usta chociaż podobne do moich i jakoś mi to nie wychodziło,bo co chwilkę czerwone kreseczki. No ale to może kwestia wprawy, nie będę się tego czepiać.
Przy tych simach, ich skinach,oczach itp. te fryzury są nawet niezłe. Wprawdzie strasznie przykre, że nie można tak bawić się kolorem jak w TS3 (które pod tym względem naprawdę wymiata), ale mogło być zdecydowanie gorzej, fryzury oceniam na plus.
Nie spodziewałam się za wiele ubrań, ale nie ma też ich jakoś śmiesznie mało do tego są one różnorodne, pasują do simów, mnie się podobają.
No i w końcu cechy. Coś czego niezmiernie brakuje mi w TS2, a co było świetną sprawą w TS3. Na szczęście są też tutaj, tylko dlaczego można ich wybrać tylko 4?(poprawcie mnie,mogłam się pomylić,późna godzina).Całkiem fajnymi opcjami są te style chodzenia, głosu.
Szczerze mówiąc, nie ma źle, naprawdę dobry CAS. Tylko narobili wokół tego tyle szumu, na filmikach jakoś to naprawdę lepiej wyglądało,człowiek po prostu spodziewał się chyba czegoś więcej. Ja uwielbiam tworzyć simów i chętnie modelowałabym ich centymetr po centymetrze. Tutaj mam tak naprawdę troszkę więcej opcji niż w dwójkowych suwakach, jeżeli chodzi o twarz. Tak jak wspomniałam, modelowanie ciała jest genialne. Gry już postanowiłam, że nie kupię, teraz wiem, że nawet nie warto dla tego CAS'a. A szkoda, bo był potencjał w tym wszystkim. Ale $ ważniejsze.
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 23:39   #3106
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Moje pierwsze wrażenia - spisane na gorąco.

Podoba mi się, aczkolwiek podobnie, jak większość, muszę powiedzieć, że trochę ciężko manewruje się tymi częściami ciała. Miało być tworzenie bez ograniczeń, a tu guzik. Najbardziej chyba zawód poczułam na brwiach, które próbowałam pogrubić i... pośladkach. Chciałam je trochę ujędrnić, podnieść do góry, a tu się nie da Ale sam pomysł fajny i jestem przeszczęśliwa, że mogę nareszcie robić simów z nadwagą! Strasznie mi tego brakowało w ukochanej TS2, a przecież to takie naturalne urozmaicenie! Nie każdy jest chodzącym, zgrabnym ideałem

Wybór makijaży, ubrań itp. rzeczywiście niewielki, ale muszę przyznać, że taki "do noszenia". Niezbyt podobały mi się dotychczasowe propozycje twórców, ale tutaj praktycznie każdy ciuszek jest w porządku. Makijaże ładne, aczkolwiek ta błyszcząca pomadka jest akurat koszmarna i to w każdym odcieniu

Zakochałam się w wyborze głosów simów. Myślałam, że będą tylko trzy, a tam jest jeszcze taki sprytny suwaczek, który daje spore możliwości Świetna sprawa, teraz rozmowy będą naturalniejsze, gdy będzie słychać różne głosy.

Cechy charakteru bardzo mi się podobają, jest w czym wybierać.

I nie wiem, co jeszcze miałam napisać, bo z emocji zapomniałam

Aha! Czekam na CC!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 00:32   #3107
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 30
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,564
Reputacja: 101
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

A ja się rozczarowałem CASem. Miało być tak pięknie i cudownie, koniec korzystania z suwaczków, ale ostatecznie mamy raczej ograniczone możliwości modelowania twarzy.Do tego mam wrażenie, jakby cały CAS zrobiony był w podobnym stylu co kreator postaci w Skyrimie - można stworzyć pięknych simów, ale praktycznie z gotowych elementów. Trudno jest też modelować profil postaci(który swoją drogą jest okropny u każdego sima). Brakuje wielu opcji z TS2/3, jak np. grubość brwi, o czym pisała Malin. No i jest strasznie mało ciuchów, a wszystkie bez polotu. W ogóle, czy ktoś widział tam jakieś jeansy? Ja nie. Aha, brak długich włosów u facetów mocno mnie zniechęcił.

Ogólnie - pomysł fajny, wykonanie gorsze. Wielu podstawowych dla mnie rzeczy brakuje. Jak na razie wolę trzymać się bodyshopa z TS2, tam przynajmniej mam pełną kontrolę nad simami.

Dół - akurat nie zdziwiłbym się, gdyby to było wszystko, co CAS oferuje w pełnej wersji.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 13.08.2014 - 00:36
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 00:34   #3108
wenon
 
Zarejestrowany: 01.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Mało ciuchów i włosów bo to demo.
wenon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 00:41   #3109
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
W ogóle, czy ktoś widział tam jakieś jeansy? Ja nie.
Są jeansy U kobiet są np. jako rekolor tych spodni w kwiatki, u mężczyzn są bodajze 2 pary długich jeansow
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 06:17   #3110
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Jest też jeansowa spódniczka

Kilka osób wspomniało o tych ograniczeniach... Ja odbieram to zupełnie inaczej, choć na początku też sądziłam, że możliwości modelowania twarzy są małe. Po zrobieniu kilku simów, doszłam jednak do wniosku, że byłam w błędzie. Fakt, trzeba wybierać spośród gotowych elementów twarzy, ale to właśnie daje później spore możliwości rozciągania tych elementów w pożądany sposób, jeśli oczywiście wybrane elementy będą odpowiednich kształtów. Każdy z nich można modelować na kilka sposobów i nawet tworząc np. trzy simy z tych samych elementów, każdy z simów może wyglądać inaczej. Nie mam też żadnego problemu z profilem twarzy, można go przecież zmieniać jako całość, a także poszczególne elementy jak nos, usta, brodę, czoło i ten punkt pomiędzy oczami, który nie wiem jak się nazywa

Mój CAS ciągle pobiera się opornie, gdybym nie miała go wcześniej, to już by mnie coś od wczoraj trafiło

Edycja:
Dodam jeszcze, że czwórkowy CAS rozbudził we mnie Stwórcę Simów W żadnym innym CASie nie tworzyłam simów z taką pasją
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 13.08.2014 - 06:54
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 43 (0 użytkownik(ów) i 43 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023