Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2014, 11:54   #1
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ponieważ nie ma jeszcze tematu z pytaniami odnośnie TS4, pytam tutaj.
Mam pytanie odnośnie instalowania gry na dwóch komputerach, oczywiście z tego samego konta origin. Komputery stoją w jednym domu. Czy to możliwe?
I jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące demo. Zainstalowałam je na drugim komputerze i wszystko szło dobrze, jednak kiedy spróbowałam je uruchomić komputer zrestartował się. Czy możliwe, że komputer nie spełnia wymagań gry i stąd ten problem? Komputer ma swoje lata, ale TS3 działa na nim bez problemu, a także nowsze gry.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.08.2014, 12:06   #2
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Ponieważ nie ma jeszcze tematu z pytaniami odnośnie TS4, pytam tutaj.
Mam pytanie odnośnie instalowania gry na dwóch komputerach, oczywiście z tego samego konta origin. Komputery stoją w jednym domu. Czy to możliwe?
Tak, mam z tego samego konta Origin simsy zainstalowane na starym laptopie i na nowym. Ino nie jestem pewna czy da się grać jednocześnie. Może w trybie offline? Nie jestem pewna.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2014, 15:20   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dziękuję NaNiKo za odpowiedź.
A czy wie ktoś jak z tym demo? Czy miał ktoś podobny problem?
Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
I jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące demo. Zainstalowałam je na drugim komputerze i wszystko szło dobrze, jednak kiedy spróbowałam je uruchomić komputer zrestartował się. Czy możliwe, że komputer nie spełnia wymagań gry i stąd ten problem? Komputer ma swoje lata, ale TS3 działa na nim bez problemu, a także nowsze gry.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023