|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Ponieważ nie ma jeszcze tematu z pytaniami odnośnie TS4, pytam tutaj.
Mam pytanie odnośnie instalowania gry na dwóch komputerach, oczywiście z tego samego konta origin. Komputery stoją w jednym domu. Czy to możliwe? I jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące demo. Zainstalowałam je na drugim komputerze i wszystko szło dobrze, jednak kiedy spróbowałam je uruchomić komputer zrestartował się. Czy możliwe, że komputer nie spełnia wymagań gry i stąd ten problem? Komputer ma swoje lata, ale TS3 działa na nim bez problemu, a także nowsze gry.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
|
Tak, mam z tego samego konta Origin simsy zainstalowane na starym laptopie i na nowym. Ino nie jestem pewna czy da się grać jednocześnie. Może w trybie offline? Nie jestem pewna.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości. K. Čapek Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko. A. France [img][/img] Av by Meine Liebe Kitu :*
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Dziękuję NaNiKo za odpowiedź.
A czy wie ktoś jak z tym demo? Czy miał ktoś podobny problem? Cytat:
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|