|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 255
Reputacja: 11
|
Bindi masz rację, to naprawdę komiczny widok
Nie zwróciłam uwagi czy u mnie też takie cuda się dzieją, będę musiała to sprawdzić ![]() Co nieco ode mnie: papużki nierozłączki [IMG]http://i60.************/2ynqyib.jpg[/IMG] Starsza pani wybrała się do baru w czapce parówce... Ja wiedziałam, że tak będzie jak tylko Simowie dorwą się do tych szalonych nakryć głowy ![]() [IMG]http://i60.************/2ryk4ty.jpg[/IMG] i na koniec "zabójcze spojrzenie" ![]() [IMG]http://i60.************/29dg703.jpg[/IMG] |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|