|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 12.09.2014
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
|
Przeczytałam WSZYSTKO od początku, i zrobiłaś tak WIELKIE postępy. Virginia jest piękna, ale to i tak za mało powiedziane. UWIELBIAM taką urodę, ale nigdy jej nie uzyskałam. Dodaj ją do pobrania, błagam Cię na kolanach.
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 25.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 128
Reputacja: 11
|
Jak Ty to robisz, że te simki są takie śliczne!?
jestem pod wrażeniem Virginia - jest naprawdę śliczna! gratuluję - dobra robota...po prostu
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|