|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 1,018
Reputacja: 13
|
Dobrze. Oficjalnie się poddałam.
Bardzo proszę o pomoc. Otóż mam ten sam komputer od ładnych 5 lat. I mam simsy 3 od jeszcze ładniejszych 3 lat. Na początku grało mi się nimi super. Jednak po jakimś czasie komputerowi zaczęło odbijać i trzeba było wgrywać od nowa system. Ok, wszystko już naprawione, komputer dobrze chodzi. Jednak w trzecią część gry przestałam grać, wróciłam do dwójki i średniowiecza. Ale ostatnio zachciało mi się grać w trójkę. Niestety okazało się, że przez swoją głupotę i nieostrożność trochę uszkodziłam dwie płytki z dodatkami. Oddałam je jednak do naprawy i wszystko zapowiadało się okej. Zainstalowałam grę (podstawa + wszystkie dodatki do zwierzaków włącznie) i postanowiłam zacząć grę [IMG]http://i61.************/20zxw86.jpg[/IMG] Zdziwiło mnie to i trochę przestraszyło. Ale dobrze. Zrobiłam to co mi kazano. Gra "zaczęła się", pokazał się ciemny ekran i wywaliło mnie do pulpitu. A na mnie czekał następujący komunikat: [IMG]http://i57.************/rrtuz9.jpg[/IMG] Świetnie. I teraz moje pytanie, co z tym fantem zrobić? Komputer na 100% spełnia wymagania. Jeśli podobny problem się pojawił to bardzo przepraszam, ja nic nie znalazłam
__________________
Looking beyond the embers of bridges glowing behind us
To a glimpse of how green it was on the other side Steps taken forwards but sleepwalking back again Dragged by the force of some inner tide Ostatnio edytowane przez Aperlaxive : 01.02.2015 - 12:12 |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|