Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 03.03.2015, 21:43   #11
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Nie gram w The Sims 4 od miesięcy. Zwyczajnie odinstalowałam grę bo zabawa w podstawkę jest taka sobie i nie wiem nawet czy kupię dodatki. Kolekcjonuję obecnie rozszerzenia do trójki. W czwórce denerwują mnie uproszczenia, brak małych dzieci; nieco to wszystko przesłodzone i przedobrzone. Bardziej podoba mi się system nastrójników w trójce; tam są po prostu miłym dodatkiem. Ba, dobrze gra mi się w dwójkę bo tam nic nie jest podane na tacy. Dwójka oferuje ciekawe otoczenia, a nie klaustrofobiczną makietę jak czwórka. W trójce też już to widać - tę makietowość otoczenia, bo wiele parcel to królicze nory, ale przynajmniej otoczenie jest żywe i się rozwija. W czwórce czegoś zabrakło, nie jest tak simowa jakby się chciało. Ma oczywiście zalety i pewnie do niej wrócę, ale nie na długo, bo tę serię napędzają dodatki, a ja się skupiłam teraz na kompletowaniu trójki.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023