|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,201
Reputacja: 39
|
Myślę, że jeśli chodzi o mafiozów, to każdy może zachowywać się inaczej. Tzn. zdrajca nr 1 może być bardzo aktywny, nr 2 udzielać się, ale bez szału, a nr 3 siedzieć cicho.
__________________
![]() |
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|