|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
|
w sumie Mery może być faktycznie w mafii, bo po pierwsze dziś se nie odezwała, gdy rozmawialiśmy o typach, ale pewnie z powodu, że jej nie było. a poza tym - popatrzmy na jej posty w tym temacie, jakieś specyficzne mi się wydają, ale to też dupowy argument.
ale ja to głosue na LP23, Mery będzie w kolejce raczej xDD
__________________
Det brinner i bröstet, varje gång, varje gång du ser på mig.
Det brister i rösten varje gång, varje gång jag säger ditt namn. |
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|