|
|
|
|
#1 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Cytat:
![]() Dodam jeszcze coś na temat Celiny. Od początku z kimś mi się kojarzyła, ale nie wiedziałam z kim. W końcu mi się przypomniało, chodzi o tego pana: http://sueterryvoices.com/images/news/rob-downton.jpg No czyż nie jest podobna? ![]() http://i.imgur.com/Adm48hs.png Korzystając z okazji, zapraszam Cię do mojego tematu z opowieściami z życia moich simów. Link w sygnaturze.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
|
Ojjj, teraz już chyba nie dam rady spojrzeć na Celinę normalnie
![]() Na pewno do Ciebie zajrzę i postaram się dodać komentarz c: Dzisiaj odcinka jeszcze nie mam, ale w zamian coś budowlanego Przed Wami przyszły nowy dom dla Celiny, Adama, dzieciaków i Lulu ![]() Ahhh, no oczywiście na pierwszym zdjęciu nie ma sufitu, jak ja kocham tę grę -,- ![]() ![]() EDIT: Nowy odcinek! Składa się w większości ze zdjęć dzieci i mojej bezradności w utrzymywaniu ich w dobrym stanie, no ale... ![]() Spoiler: pokaż Komentujta
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|